Gmina wspiera kolejne remonty dróg powiatowych

W Gminie Nowa Ruda podjęto uchwałę o udzielenie powiatowi kłodzkiemu pomocy finansowej na przebudowę trzech odcinków:

- nawierzchni drogi powiatowej nr 3313D Nowa Wieś Kł. - Czerwieńczyce o łącznej długości 1000 m do sumy 125.000,00 zł

- nawierzchni drogi powiatowej 3333D w Bartnicy na długości 350 m w wysokości 50.000,00 zł

- drogi powiatowej 3323D w Koszynie na odcinku 322 m w wysokości 46.478,00 zł. Jest to odcinek, na który Starostwo Powiatowe w Kłodzku otrzymało dodatkowo dofinansowanie z MSWiA z przeznaczeniem na drogi zniszczone w wyniku klęsk żywiołowych.

W przyszłym roku Starostwo Powiatowe planuje ukończyć także przebudowę drogi powiatowej nr 3316D w Ludwikowicach Kł., czyli ulicę T. Kościuszki, wraz z wykonaniem odwodnienia. Gmina Nowa Ruda wesprze inicjatywę w kwocie 100.000,00 zł.

Podziękowanie włodarzy Powiatu Kłodzkiego dla wójt Adrianny Mierzejewskiej za owocną współpracę w zakresie zrealizowanych inwestycji drogowych.