Dwa nowe auta strażackie w Gminie Nowa Ruda

Dla wszystkich druhów z miasta i gminy Nowa Ruda to był wyjątkowy dzień. Ochotnicy i zawodowi strażacy spotkali się w sobotę, 6 stycznia na dorocznym spotkaniu noworocznym. W tym roku uroczystość odbyła się w Czerwieńczycach w wyjątkowej oprawie, bowiem przed rozpoczęciem spotkania Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska przekazała dwóm jednostkom kluczyki. Nowe samochody strażackie dla OSP Nowa Wieś Kł. i OSP Bożków poświęcił ks. Zdzisław Wójtowicz, kapelan powiatowy strażaków.