Orszak Trzech Króli: Pierwszy w gminie, pierwszy w Jugowie

Po raz pierwszy w Gminie Nowa Ruda i po raz pierwszy ulicami Jugowa przeszedł Orszak Trzech Króli. Wspaniała organizacja, wiele osób, które dołączyły do orszaku i sprzyjająca pogoda, złożyły się na wyjątkowo udane Święto Objawienia Pańskiego.
Orszak zatrzymał się przy Domu Pomocy Społecznej i przy kościele, gdzie oglądaliśmy jasełka i śpiewaliśmy wspólnie kolędy. Dwukrotnie był też zatrzymywany przez młodzież przebraną za diabły i kibiców, która włączyła się organizacji orszaku!
Po mszy świętej na boisku wszyscy mogli zagrzać się przy grochówce, torcie i herbacie.

Więcej na: Parafia Jugów, Cmentarz Parafialny - szukaj grobów swoich bliskich. (parafiajugow.pl)