Gmina na Targach we Wrocławiu

Wrocław. Polska. Europa. Świat. Dziewiąta odsłona Międzynarodowych Targów Turystycznych!

Hala Stulecia kolejny już raz gościć będzie Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław! Wydarzenie, które od dziewięciu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród odwiedzających i które co roku przygotowywane jest z myślą o osobach kochających podróże. Targi będą doskonałą okazją do spotkań z wystawcami z różnych regionów Polski i świata. Włochy, Niemcy, Czechy, Gruzja, Korea, Dominikana, Słowacja, Holandia, Łotwa, Ukraina i Węgry to tylko niektórzy z nich, bo wystawców podczas tej edycji będzie prawie 200!

W międzynarodowym towarzystwie znajdzie się miejsce również na promocję Gminy Nowa Ruda. Dzięki Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej, odwiedzający zapoznają się z informacjami na temat naszej gminy.

W programie znajdziecie Państwo:

FESTIWAL PODRÓŻNIKÓW
globtroterzy, odkrywcy i gwiazdy

KSIĘGARNIA PODRÓŻNIKA
znani podróżnicy, ich książki i opowieści

FESTIWAL KULINARNY
podróże przez smaki świata

KONFERENCJE I WARSZTATY BRANŻOWE
spotkaj się ze specjalistami

GO BLOG!
poznaj polskich blogerów podróżniczych i ich pomysły na współpracę

ATRAKCJE DLA DZIECI