Otwarcie Galerii Sztuki w Muzeum Ziemi Sowiogórskiej

Galeria Sztuki Niezależnej to miejsce gdzie prezentujemy obrazy, młodych i wyróżniających się artystów. Pomagamy zaistnieć ich twórczości, nie tylko w przestrzeni internetowej, lecz także poprzez zamieszczenie prac w galerii mieszczącej się w Muzeum Ziemi Sowiogórskiej w Ludwikowicach Kłodzkich. Jeśli legitymujesz się dyplomem uczelni artystycznej lub aktualnie studiujesz na ASP i uważasz, że twoja twórczość jest ciekawa, daj się poznać innym.

Co zrobić? Prześlij kilka słów o sobie i o tym czym się zajmujesz w swojej twórczości. Dołącz kilka zdjęć swoich prac, możliwie w najlepszej jakości i z opisem. Załącz także swoje zdjęcie i prześlij na poniższy adres, lub za pomocą formularza w zakładce współpraca. Prezentacja prac na stronie jest bezpłatna, zaś do galerii przyjmujemy obrazy w komis.

Kontakt: galeria@klimatysztuki.pl, +48 508-278-595.
Adres: Ludwikowice Kłodzkie 57-450, ul. Główna 65

Godziny otwarcia: (planowane otwarcie Galerii - luty 2018 r.)
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 12:00 - 17:00
Środa: 12.00 - 17:00
Czwartek: 12:00 - 17:00