Wójt Gminy Nowa Ruda zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu aktualizacji dokumentu „Strategia rozwoju Aglomeracji Wałbrzyskiej na lata 2013 -2020”.

Aktualizowany i konsultowany dokument nosi nazwę
„Strategia Aglomeracji Wałbrzyskiej z perspektywą do 2030” (.pdf).

Przedłożony projekt strategii odpowiada aktualnemu zasięgowi terytorialnemu Aglomeracji Wałbrzyskiej i obejmuje 22 gminy tj.: Kamienna Góra – miasto, gmina wiejska Kamienna Góra, Lubawka, Nowa Ruda – miasto, gmina wiejska Nowa Ruda, Świebodzice, Boguszów-Gorce, Szczawno-Zdrój, Czarny Bór, Głuszyca, Mieroszów, Walim, Wałbrzych, Jedlina-Zdrój, Stare Bogaczowice, miasto Świdnica, Jaworzyna Śląska, Strzegom, Żarów, Dobromierz, Marcinowice i gmina wiejska Świdnica.

Konsultacje prowadzone będą od dnia 22 marca 2018 r. do dnia 23 kwietnia 2018 r. w formie przyjmowania propozycji, uwag i opinii przekazywanych za pośrednictwem:
- formularza elektronicznego.
- w wersji edytowalnej
- w wersji pdf

Wypełnione formularze można dostarczyć w formie drukowanej na adres Urząd Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 1, 57-400 Nowa Ruda (decyduje data wpływu).

Osobą wyznaczoną do kontaktów w sprawie konsultacji społecznych jest:
Dominika Marczak, tel. 74-872-09-46.