Remont ul. T. Kościuszki w Ludwikowicach Kł.

Mieszkańcy ulicy Tadeusza Kościuszki w Ludwikowicach Kł. cieszą się z modernizacji 320 m odcinka drogi powiatowej. Szczególne podziękowania wójt Adrianna Mierzejewska kieruje do radnych powiatowych: Joanny Walaszczyk, Jerzego Deca oraz radnych gminnych - Teresy Bazała i Janusza Ferenca oraz mieszkańców ulicy Tadeusza Kościuszki, którzy uczestniczyli w sesji rady powiatu.

Należy podkreślić, że Gmina Nowa Ruda wspiera finansowo Starostwo Powiatowe w Kłodzku w wysokości 50% wartości inwestycji. Wójt wyraziła także zgodę na dofinansowanie kolejnego odcinka tej drogi. Na remont czekają kolejne drogi powiatowe, jak np. ta na Przełęcz Sokolą, którą cały rok jeżdżą nie tylko mieszkańcy, ale także tłumy turystów.

26.07.2017