Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków w Gminie Nowa Ruda

Tytuł operacji: "Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków w Gminie Nowa Ruda".

Realizowana przez Beneficjenta operacja prowadzi do osiągnięcia celu szczegółowego dla poddziałania "Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycje w energię odnawialną i w oszczędzanie energii", tj. wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich.

W wyniku realizacji operacji osiągnięty zostanie następujący cel:

Celem planowanej operacji jest poprawa warunków życia mieszkańców poprzez podniesienie poziomu infrastruktury technicznej służącej oczyszczaniu ścieków.

08.08.2017