Remonty dróg za ponad 7 mln zł

W bieżącym roku Gmina Nowa Ruda przeznaczyła ponad 7 mln zł na przebudowę dróg będących własnością gminy, a ponad 300 tys zł przeznaczono na dofinansowanie remontów dróg powiatowych, w tym m.in. ul. T. Kościuszki w Ludwikowicach Kł.

Większa część dróg dofinansowana jest przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji kwotą przeznaczoną dla gmin wiejskich o niewielkim budżecie i położonych na terenach narażonych bardzo często na zniszczenia w infrastrukturze z powodu gwałtownych zjawisk atmosferycznych.

Droga gminna w Dzikowcu

Droga gminna w Jugowie do tartaku

Droga powiatowa - ul. T. Kościuszki

Droga gminna z Przełęczy Sokolej do schroniska Orzeł