Rowerowy region. Rusza budowa ścieżki rowerowej we Włodowicach

W poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r. wójt Adrianna Mierzejewska przekazała wykonawcy, firmie ogólnobudowlanej "Krężel" z Radkowa teren tzw. dolnej drogi we Włodowicach, na czas budowy ścieżki rowerowej. Dlatego w najbliższych dniach może nastąpić zmiana w organizacji ruchu na odcinku od przedszkola, przez most i dalej dolną drogą do ostatnich zabudowań przy drodze gminnej w kierunku Dworu Sarny.

Prace potrwają do końca lipca. Ogólny koszt budowy ścieżki wynosi 973 690,00 zł, a wysokość otrzymanego przez Gminę Nowa Ruda dofinansowania Interreg VA Republika Czeska - Polska jest na poziomie 85%.

Przepraszamy za wszelkie związane z tym utrudnienia!