Lokal mieszkalny we Włodowicach do sprzedaży w drodze przetargu

Zarządzenie nr 335/18
Wójta Gminy Nowa Ruda
z dnia 28 maja 2018
w sprawie sprzedaży w drodze I ustnego przetargu nieograniczonego nieruchomości stanowiących własność Gminy Nowa Ruda
zarzadzenie nr 335_18.pdf (72kB)
pdf

Ustala się warunki sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 10, położonego w budynku mieszkalnym,
we Włodowicach nr 5 w granicach działki nr 149/1 o pow. 2542m2, w drodze I przetargu ustnego nieograniczonego, stanowiące załącznik do zarządzenia.