Lokal mieszkalny w Jugowie do sprzedaży w drodze przetargu

Zarządzenie nr 336/18
Wójta Gminy Nowa Ruda
z dnia 28 maja 2018
w sprawie sprzedaży w drodze I ustnego przetargu nieograniczonego nieruchomości stanowiących własność Gminy Nowa Ruda
zarzadzenie nr 336_18.pdf (72kB) pdf

Ustala się warunki sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 5, położonego w budynku mieszkalnym,
w Jugowie, ul. Główna nr 147 w granicach działki nr 148 o pow. 957m2, w drodze I przetargu ustnego nieograniczonego, stanowiące załącznik do zarządzenia