Sprzedaż działki niezabudowanej w Woliborzu w trybie przetargowym

Zarządzenie nr 231/18
Wójta Gminy Nowa Ruda
z dnia 4 kwietnia 2018
w sprawie sprzedaży w drodze I ustnego przetargu nieograniczonego nieruchomości stanowiących własność Gminy Nowa Ruda

Opis, przeznaczenie i sposób zagospodarowania nieruchomości: nieruchomość gruntowa niezabudowana w granicach działki nr 897/5 (PsIV-0,0837 ha, ŁIII-0,2163 ha) o powierzchni 0,3000 ha, AM-7, Obręb 0016 Wolibórz. Kształt działki regularny, działka położona na terenie ze spadkiem. W granicach działki usytuowana jest jedna lipa - spróchniała bez walorów użytkowych, ponadto znajdują się samosiewy drzew gatunków szybkorosnących bez walorów użytkowych.
W granicach działki, wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 388/1 zlokalizowane jest przyłącze niskiego napięcia do obiektu na działce nr 900/2 w Woliborzu.
Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Nowa Ruda działka leży na terenie oznaczonym jako WO.11.MP – teren z przewagą zabudowy jednorodzinnej lub zagrodowej oraz obiektów usług i produkcji nie kolidujących z funkcją mieszkaniową.