Sprzedaż działki niezabudowanej w Czerwieńczycach w trybie przetargowym

Zarządzenie nr 230/18
Wójta Gminy Nowa Ruda
z dnia 4 kwietnia 2018
w sprawie sprzedaży w drodze I ustnego przetargu nieograniczonego nieruchomości stanowiących własność Gminy Nowa Ruda

Opis, przeznaczenie i sposób zagospodarowania nieruchomości: nieruchomość gruntowa niezabudowana w granicach działki nr 18/22 (PsIV-0,3667 ha, RV-0,0235 ha) o powierzchni 0,3902 ha, AM-1, Obręb 0004 Czerwieńczyce. Działka w części zadrzewiona młodymi samosiewami drzew gatunków szybkorosnących bez walorów użytkowych.
Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Nowa Ruda działka leży na terenie oznaczonym jako CZ.3.R – teren z przewagą użytkowania rolniczego.