Sprzedaż działki niezabudowanej we Włodowicach w trybie przetargowym

ZARZĄDZENIE NR 252/18
WÓJTA GMINY NOWA RUDA
z dnia 16 kwietnia 2018 roku
w sprawie sprzedaży w drodze II ustnego przetargu nieograniczonego
nieruchomości stanowiących własność Gminy Nowa Ruda

ZARZĄDZENIE NR 252/18 pdf

Opis, przeznaczenie i sposób zagospodarowania nieruchomości: nieruchomość gruntowa
niezabudowana w granicach działki nr 316/9 (RV) o powierzchni 0,0974 ha, Obręb Włodowice.
Kształt działki regularny, zbliżony do trapezu, działka usytuowana na terenie ze spadkiem. Działka
nieużytkowana, porośnięta samosiewami drzew gatunków szybkorosnących bez walorów
użytkowych. Dla terenu lokalizacji nieruchomości nie został sporządzony miejscowy plan
zagospodarowania przestrzennego. Teren działki objęty jest decyzją Wójta Gminy Nowa Ruda z
dnia 24 marca 2017 r. nr 57/2016 o warunkach zabudowy.