Sprzedaż działki niezabudowanej w Bieganowie w trybie przetargowym

ZARZĄDZENIE  NR 254/18
WÓJTA GMINY  NOWA  RUDA
z dnia 16 kwietnia 2018 r.
w sprawie przeznaczenia do sprzedaży i ogłoszenia wykazu
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży
stanowiących własność Gminy Nowa Ruda

ZARZĄDZENIE  NR 254/18 doc

Nieruchomość gruntowa zabudowana w granicach działki nr 176/1 (PsIV – 0,24 ha, Br-PsIV – 0,05 ha) o powierzchni 0,29 ha, AM-1, Obręb 0002 Bieganów.

Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym i gospodarczym, murowanym z cegły, częściowo w ruinie. Stopień zużycia funkcjonalnego budynków i budowli na ternie działki – 100%.

Kształt działki nieregularny. Działka położona na terenie ze spadkiem. Dojazd do działki stanowi droga  w granicach działki nr 172/7.

Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Nowa Ruda leży na ternie oznaczonym jako BG.19.MP – teren z przewagą zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub zagrodowej oraz obiektów usług i produkcji nie kolidujących z funkcją mieszkaniową.