Sprzedaż działek niezabudowanych w Ludwikowicach Kł., Świerkach, Czerwieńczycach i Woliborzu w trybie przetargowym

ZARZĄDZENIE NR 22/18
z dnia 31 stycznia 2018 r.
w sprawie przeznaczenia do sprzedaży i ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży stanowiących własność Gminy Nowa Ruda
Zarzadzenie nr 22_18.pdf (81kB) pdf

Przeznacza się do sprzedaży w drodze przetargu nieruchomość gruntową niezabudowaną w granicach działki nr 18/8 o powierzchni 0,0820 ha, obręb Ludwikowice Kł.

ZARZĄDZENIE NR 23/18
Zarzadzenie nr 23_18.pdf (81kB) pdf

Przeznacza się do sprzedaży w drodze przetargu nieruchomość gruntową niezabudowaną w granicach działki nr 18/9 o powierzchni 0,0819 ha, obręb Ludwikowice Kł.

ZARZĄDZENIE NR 24/18
Zarzadzenie nr 24_18.pdf (79kB) pdf

Przeznacza się do sprzedaży w drodze przetargu nieruchomość gruntową niezabudowaną w granicach działki nr 143 o powierzchni 0,2762 ha, obręb Wolibórz.

ZARZĄDZENIE NR 25/18
WÓJTA GMINY NOWA RUDA
zarzadzenie nr 25_18.pdf (79kB) pdf

Przeznacza się do sprzedaży w drodze przetargu nieruchomość gruntową zabudowaną w granicach działki nr 168 o powierzchni 0,03 ha, obręb Świerki.

ZARZĄDZENIE NR 26/18
Zarzadzenie nr 26_18.pdf (79kB) pdf

Przeznacza się do sprzedaży w drodze przetargu nieruchomość gruntową niezabudowaną w granicach działki nr 18/22 o powierzchni 0,3902 ha, obręb Czerwieńczyce.

ZARZĄDZENIE  NR 27/18
WÓJTA GMINY  NOWA  RUDA
Zarzadzenie nr 27_18.pdf (79kB) pdf

Przeznacza się do sprzedaży w drodze bezprzetargowej nieruchomość w granicach działki nr 960/3 o powierzchni 0,0123 ha, obręb Ludwikowice Kł.