Biało-czerwona Gmina Nowa Ruda

Wójt Adrianna Mierzejewska dziękuje mieszkańcom i sympatykom Gminy Nowa Ruda za oddanie głosu na Gminę Nowa Ruda w projekcie "Pod biało-czerwoną". Gmina Nowa Ruda, dzięki Państwa głosom, znalazła się na 9. miejscu w województwie dolnośląskim i 1. miejscu w powiecie kłodzkim.

Projekt zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztu i flagi. Ma zjednoczyć nasz kraj i jego mieszkańców. Nie tylko uhonoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęci do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami.