ZAMKNIĘTE DROGI - 14, 15, 16 LISTOPADA - Bartnica, Czerwieńczyce, Nowa Wieś Kł.

W przyszłym tygodniu wystąpią utrudnienia na poszczególnych odcinkach dróg, na których Starostwo Powiatowe będzie kładło odcinki nowego asfaltu - po ok. 100-200 m każdy.

Uwaga! Drogi mogą być czasowo ZAMKNIĘTE w tych dniach!

Zmiany organizacji ruchu i zamkniętej drogi spodziewać się mogą:
- WE WTOREK, 14 LISTOPADA, mieszkańcy BARTNICY - na odcinku od zjazdu z drogi wojewódzkiej w kierunku KSS Bartnica
- W ŚRODĘ, 15 LISTOPADA, mieszkańcy CZERWIEŃCZYC - na odcinkach od świetlicy do placu zabaw i od posesji nr 39 do nr 55
-W CZWARTEK, 16 LISTOPADA, mieszkańcy NOWEJ WSI KŁ. - w okolicy kościoła

W związku z tym nastąpi także zmiana organizacji DOWOZU DZIECI ZE SZKÓŁ. Rodzice o szczegółach zostaną poinformowani przez DYREKTORÓW SZKÓŁ.