Bieg na Wielką Sowę

Organizator CKGNR

Kategoria Sportowe

Wstęp opłata startowa

Znamy już dokładną datę, kiedy zawodnicy ponownie staną do walki z najbardziej stromym zboczem najwyższego szczytu Gór Sowich (1014 m n.p.m.). Kultowy "Bieg na Wielką Sowę" odbędzie się w niedzielę, 13 sierpnia 2017 r. Już od stycznia można dokonywać zapisów na dedykowanej stronie.

Zarezerwuj swój nocleg już dziś, wybierając obiekt z zakładki "gdzie spać".
W 2016 roku "Bieg na Wielką Sowę" otrzymał najwyższe z możliwych wyróżnień dla biegów górskich – ZŁOTĄ KOZICĘ! Przeczytaj relację na stronie CKGNR.

fot.BA/GminaNowaRuda