Święto Wojska Polskiego

Organizator inni

Kategoria ŻYCZENIA

Wstęp wolny

Święto Wojska Polskiego – święto Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, obchodzone 15 sierpnia na pamiątkę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920, stoczonej w czasie wojny polsko-bolszewickiej. Ustanowione w sierpniu 1992 r.

Z okazji Święta Wojska Polskiego na ręce dowódcy 22 Karpackiego Batalionu Piechoty Górskiej ppłk dypl. Piotra Rupy, dla żołnierzy i pracowników cywilnych wojska składam życzenia - szczęścia, awansów oraz satysfakcji z pełnionej służby. Dziękujemy za trud w wykonywaniu obowiązków służbowych.

Wójt Adrianna Mierzejewska