Międzynarodowy Dzień Młodzieży

Organizator inni

Kategoria ŻYCZENIA

12 sierpnia – Międzynarodowy Dzień Młodzieży

Święto zostało ustanowione w 1999 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Celem święta jest uaktywnienie młodzieży, zachęcenie jej do działań na rzecz rówieśników i społeczności lokalnej, wymiana poglądów, przedstawianie władzom pomysłów i sugestii dotyczących rozwiązywania kwestii dotyczących młodzieży w danym kraju.

Młodzieży życzę spełniania ambitnych marzeń, nie porzucania nadziei i planów, wytrwałości w dążeniu do celu oraz wielu życzliwych przyjaciół

Wójt Gminy Nowa Ruda
Adrianna Mierzejewska