Pierwszy Dzień Szkoły

Organizator inni

Kategoria ŻYCZENIA

4 września – Pierwszy Dzień Szkoły

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2017/2018, składam wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia. Niech każdy dzień pracy przynosi zadowolenie, a podejmowane przedsięwzięcia edukacyjne spełniają zakładane oczekiwania.

Pracownikom administracji i obsługi życzę sił i wytrwałości w wykonywaniu codziennych obowiązków zapewniających sprawne funkcjonowanie szkół, a Wszystkim Rodzicom i Opiekunom - cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu swoich dzieci.

Wszystkim Uczniom, szczególnie rozpoczynającym przygodę z nauką, życzę realizowania pasji i zainteresowań, zdobywania umiejętności i umacniania przyjaźni. Niech czas spędzony w szkole

będzie fascynującą, intelektualną przygodą, wypełnioną twórczą energią, a codzienne zaangażowanie i wysiłek przyniesie Wam wiele satysfakcji. Bądźcie aktywni, ciekawi świata, nie ustawajcie w poszukiwaniach, zadawaniu pytań i rozwijaniu własnych horyzontów.

Nie zapominając o najmłodszych, z okazji zbliżającego się Dnia Przedszkolaka, wszystkim maluchom życzę wspaniałych i nieustających dni zabawy oraz uśmiechu na twarzach.

Wójt Gminy Nowa Ruda

Adrianna Mierzejewska