Dzień Kombatanta

Organizator inni

Kategoria ŻYCZENIA

1 września – Dzień Kombatanta

Szanowni Kombatanci! Dzień 1 września jest wyrazem hołdu składanego żołnierzom walczącym o wolność Ojczyzny. Dziękujemy Wam za niezwykłą odwagę i poświęcenie, w walce o odzyskanie niepodległości i zapewnienie bezpieczeństwa naszego kraju. Dziękujemy za przekazywanie młodzieży najwyższych wartości, patriotyzmu oraz pamięci o poległych i pomordowanych, którzy oddali życie za naszą wolność. Życzymy Wam dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z podejmowanych działań społecznych.

Wójt Gminy Nowa Ruda
Adrianna Mierzejewska