Dzień Przedszkolaka

Kategoria ŻYCZENIA

Szanowana Pani Dyrektor
Kochane Przedszkolaki

Z okazji Waszego święta - Dnia Przedszkolaka pragnę na ręce Pani Dyrektor złożyć Wam życzenia, aby codziennie spotykało Was coś miłego i dobrego, uśmiechu od ucha do ucha od rana do wieczora, nieustannego odkrywania piękna i wspaniałości świata, rozwijania swoich licznych talentów oraz radosnego,  twórczego i bezpiecznego pobytu w Przedszkolu.

Pani Dyrektor, Dzień Przedszkolaka jest również wspaniałą okazją do  złożenia Pani i współpracownikom przedszkola podziękowań za pięknie wykonywaną pracę. Życzę, aby była ona dla Państwa źródłem ogromnej satysfakcji z czynionych starań w zapewnieniu swoim podopiecznym troskliwej opieki i stworzenia Przedszkola miejscem bezpiecznym dla Waszych wychowanków.

Adrianna Mierzejewska
Wójt Gminy Nowa Ruda