Gmina Nowa Ruda Unia Europejska

13 października – Dzień Ratownika Medycznego

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Miejsce Gmina Nowa Ruda

Organizator inni

Kategoria ŻYCZENIA

Wstęp wolny

13 października – Dzień Ratownika Medycznego

Dziś najlepsze życzenia składamy Pracownikom Ratownictwa Medycznego oraz wszystkim, którzy w swej pracy uznają za najwyższą wartość życie drugiego człowieka, niosąc pomoc każdemu, kto tego potrzebuje. Dziękujemy za Waszą pracę w trudnych warunkach, profesjonalizm, opanowanie i poświęcenie.

Wójt Adrianna Mierzejewska


13 października – Dzień Dawcy Szpiku

Święto jest okazją do uhonorowania bohaterów, ludzi którzy oddali szpik i komórki krwiotwórcze po to, by dać szansę drugiej osobie na powrót do zdrowia. W Polsce obchodzimy je od 2002 roku.


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij