13 października – Dzień Ratownika Medycznego

Organizator inni

Kategoria ŻYCZENIA

13 października – Dzień Ratownika Medycznego

Dziś najlepsze życzenia składamy Pracownikom Ratownictwa Medycznego oraz wszystkim, którzy w swej pracy uznają za najwyższą wartość życie drugiego człowieka, niosąc pomoc każdemu, kto tego potrzebuje. Dziękujemy za Waszą pracę w trudnych warunkach, profesjonalizm, opanowanie i poświęcenie.

Wójt Adrianna Mierzejewska

13 października – Dzień Dawcy Szpiku

Święto jest okazją do uhonorowania bohaterów, ludzi którzy oddali szpik i komórki krwiotwórcze po to, by dać szansę drugiej osobie na powrót do zdrowia. W Polsce obchodzimy je od 2002 roku.