14 października – Dzień Edukacji Narodowej

Organizator inni

Kategoria ŻYCZENIA

14 października – Dzień Edukacji Narodowej

"Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku, jest wykształcenie."

Z okazji Święta Edukacji Narodowej, wszystkim nauczycielom i pracownikom naszych szkół dziękuję za cierpliwość, wytrwałość, Wasz twórczy zapał i powołanie, a przede wszystkim trud kształcenia, jaki wkładacie w wychowanie i edukację młodego pokolenia.

Życzę, abyście w pamięci Waszych uczniów pozostali jako Ci niezapomniani, ukochani, ciepło wspominani po latach. Życzę Wam wiele zdrowia i sił w działalności zawodowej i społecznej. Realizujcie swoje marzenia i pasje z pożytkiem dla całego społeczeństwa. Życzę także, aby nigdy nie brakło Wam nowatorskich pomysłów, które zaowocują  postępami w nauce uczniów, rozbudzą w Waszych podopiecznych szlachetne i ambitne aspiracje. Niech Waszej codziennej pracy towarzyszą: spełnienie zawodowe, efektywna współpraca z rodzicami, zaufanie i szacunek.

Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska