Gmina Nowa Ruda Unia Europejska

3 listopada – Święto Myśliwych

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Miejsce Gmina Nowa Ruda

Organizator inni

Kategoria ŻYCZENIA

Wstęp wolny

3 listopada – Święto Myśliwych

Z okazji Święta Myśliwych i Leśników, przekazuję wyrazy najgłębszego uznania i szacunku za Wasz wkład w dokarmianiu zwierząt oraz działaniach zmierzających do zachowania równowagi wśród leśnej zwierzyny, a także ograniczania szkód wyrządzanych przez dzikie zwierzęta.

Niech Was bór obdarza, niech przynosi Wam dary.

Wójt Adrianna Mierzejewska

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij