3 grudnia – Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Organizator inni

Kategoria ŻYCZENIA

Wstęp wolny

Celem obchodów jest przybliżenie społeczeństwu problemów osób z niepełnosprawnością oraz okazją do zwiększenia świadomości publicznej o barierach architektonicznych oraz uprzedzeniach, z jakimi osoby te muszą borykać się na co dzień.

Wszystkim osobom z niepełnosprawnością, życzymy likwidacji barier oraz szczerej życzliwości płynącej od otaczających je ludzi.

Wójt Gminy Nowa Ruda

Adrianna Mierzejewska