Gmina Nowa Ruda Unia Europejska

3 grudnia – Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Miejsce Gmina Nowa Ruda

Organizator inni

Kategoria ŻYCZENIA

Wstęp wolny


Celem obchodów jest przybliżenie społeczeństwu problemów osób z niepełnosprawnością oraz okazją do zwiększenia świadomości publicznej o barierach architektonicznych oraz uprzedzeniach, z jakimi osoby te muszą borykać się na co dzień.

Wszystkim osobom z niepełnosprawnością, życzymy likwidacji barier oraz szczerej życzliwości płynącej od otaczających je ludzi.Wójt Gminy Nowa Ruda

Adrianna MierzejewskaW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij