Gmina Nowa Ruda Unia Europejska

10 grudnia – Dzień Praw Człowieka

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Miejsce Gmina Nowa Ruda

Organizator inni

Kategoria ŻYCZENIA

Wstęp wolny


Dzień Praw Człowieka poświęcony jest przede wszystkim osobom działającym na rzecz ochrony praw człowieka na całym świecie. Wielu z nich jest za to prześladowanych, pozbawianych pracy, czy niesłusznie więzionych. Obchody międzynarodowego Dnia Praw Człowieka są okazją do uczczenia ich odwagi i osiągnięć.

Pamiętamy.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij