Barbórka 2017

Organizator inni

Kategoria ŻYCZENIA

Wstęp wolny

4 grudnia, jak co roku, składam hołd pamięci tych Górników, którzy nigdy nie powrócili z pracy do swoich domów.

Mieszkańcom, którzy przez większość swojego życia związani byli zawodowo z przemysłem wydobywczym węgla kamiennego i ich Rodzinom, składam serdeczne życzenia - zdrowia i radości, aby sprawy zawodowe i osobiste układały się zgodnie z oczekiwaniami i marzeniami, a nadzieja nigdy Was nie opuszczała.

Niech święta Barbara otacza Was i Waszych Bliskich ochronnymi ramionami, zapewniając poczucie bezpieczeństwa, komfortu życiowego i pewności dnia jutrzejszego.

Szczęść Boże!
Adrianna Mierzejewska