Rodzinny Piknik Rowerowy

Organizator CKGNR

Kategoria Dla rodzin

Wstęp Wolny

Serdecznie zapraszamy w imieniu Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda na II Rodzinny Piknik we Włodowicach, który odbędzie się w ostatnią niedzielę czerwca.
Rozpoczynamy o godzinie 15.30.
Czeka na nas moc atrakcji. Poza konkurencjami sportowymi , malowanie twarzy, animacje Kamayu Art, słodki poczęstunek, oprawa muzyczna, a przede wszystkim wspaniała, rodzinna atmosfera.

Ścieżka, po której będziemy się poruszać jest w pełni przystosowana  dla rowerzystów, ale również deskorolkarzy, skate'owców oraz poruszających się na hulajnogach.

Przyjdzie, przyjedźcie, bawcie się z nami!
Pamiętajcie o bezpieczeństwie! Zabierzcie kaski!