Spotkanie z Barbarą Gawryluk

Start 10.40

Miejsce ul. Fabryczna 2, Ludwikowice Kłodzkie Biblioteka Publiczna Gminy Nowa Ruda

Organizator CKGNR

Kategoria Edukacyjne

Wstęp Wolny

Już dziś, 07 czerwca w piątek odbędzie się w Bibliotece Publicznej Gminy Nowa Ruda, przy ul. Fabryczna 2 w Ludwikowicach Kłodzkich spotkanie z Barbarą Gawryluk, autorką książek dla dzieci, dziennikarką i tłumaczką szwedzkiej literatury dziecięcej.

W imieniu organizatorów: Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda i  Biblioteki Publicznej Gminy Nowa Rudaserdecznie zapraszamy!

Barbara Gawryluk ukończyła filologię szwedzką na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 1992 roku pracuje w radiu Kraków jako dziennikarz gdzie jest odpowiedzialna za różne programy literackie oraz prowadzi autorską audycję „Alfabet” skierowaną do dzieci i młodzieży.