Deklaracje dotyczące wymiany pieców w domach jednorodzinnych

Gmina Nowa Ruda przystępuje do gromadzenia danych na temat źródeł ciepła i budynków, w celu określenia liczby mieszkańców domów jednorodzinnych zainteresowanych udziałem w projektach dotyczących termomodernizacji budynku oraz wymianą źródeł ciepła w ramach nowych funduszy przewidzianych na lata 2021-2027.

Zebrane dane pozwolą wstępnie i szacunkowo ocenić, na jakie źródła grzewcze oraz w których budynkach i lokalach, będzie można przejść, wychodząc z paliw stałych (głównie węgla oraz paliw pozaklasowych) oraz oszacować skalę redukcji emisji, jaką można osiągnąć w wyniku modernizacji budynków i wymiany źródeł grzewczych w budynkach mieszkańców, zainteresowanych udziałem w przedsięwzięciu.

W związku z powyższym prosimy o wypełnienie ankiet dla domów jednorodzinnych i dostarczenie ich do Urzędu Gminy Nowa Ruda do 30 listopada 2021.

Ankieta do pobrania.doc

W razie pytań bądź wątpliwości proszę kontaktować się z pracownikiem urzędu tel. 74 872 09 07.