WFOŚ: Nowy termin składania wniosków

Powraca trudny temat walki ze smogiem. Władze Gminy Nowa Ruda w tym roku przygotowały dla mieszkańców dwa programy, które pozwalają na otrzymanie dofinansowanie w przypadku wymiany źródeł ciepła. Warto z nich skorzystać. Termin składania wniosków został przedłużony do końca października 2017 r.

NOWY TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW ( DO DNIA 31.10.2017 R). - ZMIANA SYSTEMU OGRZEWANIA - DOTACJE

koszty_kwalifikowane.pdf (253kB) pdf

nabor_wnioskow_WFOSiGW.pdf (540kB) pdf