Konsultacje programu polityki zdrowotnej pn. Regionalny program zdrowotny zapobiegania i wczesnego wykrywania przewlekłej choroby nerek wśród mieszkańców województwa dolnośląskiego

Zapraszamy  do udziału w konsultacjach programu polityki zdrowotnej pn. Regionalny program zdrowotny zapobiegania i wczesnego wykrywania przewlekłej choroby nerek wśród mieszkańców województwa dolnośląskiego.

Konsultacje skierowane są do jednostek samorządu terytorialnego i prowadzone będą w okresie od   30 października 2019 r. do  12 listopada 2019 r. Opinie i uwagi można zgłaszać na piśmie lub drogą mailową.

Tekst programu polityki zdrowotnej pn. Regionalny program zdrowotny zapobiegania i wczesnego wykrywania przewlekłej choroby nerek wśród mieszkańców województwa dolnośląskiego oraz formularz konsultacji dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (http://bip.umwd.dolnyslask.pl) w zakładce Aktualności i Ogłoszenia.

Wypełnione formularze konsultacji, zawierające opinie i uwagi do programu, można przekazywać drogą elektroniczną,  na adres e-mail: magdalena.danowska@dolnyslask.pl lub za pośrednictwem poczty, na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Departament Funduszy Europejskich, ul. Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław.

Opinie i uwagi z wpływem datowanym przed rozpoczęciem oraz po zakończeniu konsultacji, jak również nie podpisane lub złożone w innej formie niż określone jako wzór formularza, nie zostaną uwzględnione.

formularz konsultacji

program polityki zdrowotnej