Kierunki rozwoju obszaru - ankieta i konsultacje

Szanowni Państwo

Ponownie zapraszamy do wypełnienia elektronicznej wersji ankiety dotyczącej tworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027, dla obszaru Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo Sowiogórskie” (Głuszyca, Gmina Nowa Ruda, Jedlina Zdrój, Walim, Pieszyce).

Zależy nam na każdym z Państwa głosów w ocenie naszego potencjału, diagnozy potrzeb, przedstawiania swoich opinii, pomysłów oraz określania kierunków rozwoju obszaru.

Ponownie zapraszamy również na spotkania konsultacyjne oraz warsztaty obywające się w każdej z gmin członkowskich.

Link do ankiety etap 1:  webankieta.pl

Termin składania ankiety mija 30 września 2022 r.

Szanowni Państwo

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Sowiogórskie” rozpoczyna druki cykl spotkań warsztatowych, poświęconych przygotowaniu nowej Lokalnej Strategii Rozwoju obszaru obejmującego Gminy: Głuszyca, Jedlina-Zdrój, Gminę Nowa Ruda, Pieszyce oraz Walim.

Chcesz sfinansować swójt pomysł? Przyjdź i wskaż w jakim kierunku chcesz się realizować!

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w proces budowy i opracowywania głównych założeń tego dokumentu - określeniu potrzeb rozwojowych i potencjału obszaru jak również celów strategii.

Poza spotkaniami bezpośrednimi zaplanowano możliwość konsultowania poszczególnych, tworzonych części LSR z wykorzystaniem zróżnicowanych form komunikacji  - w tym elektronicznej. Zapraszamy do:

• punktu konsultacyjnego w biurze LGD przy ul. Grunwaldzkiej 26 (dostępne ankiety papierowe),

jak również na stronę internetową partnerstwo-sowiogorskie.pl gdzie wkrótce pojawią się:

• opracowane materiały ze spotkań do których będzie można wnosić uwagi za pośrednictwem formularza kontaktowego (e-mail)
  • ankieta elektroniczna (formularz google)
  • formularz składania uwag do poszczególnych części projektu LSR

Proces tworzenia LSR współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
- w ramach inicjatywy LEADER poddziałanie 19.1 "Wsparcie przygotowawcze"

Spotkanie w Gminie Nowa Ruda: w czwartek, 29 września 2022, godz. 15.00, Galeria Ludwikowice, ul. Główna 65