Nowe wzory deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Wzory deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie Gminy Nowa Ruda obowiązujące od dnia 1 stycznia 2022 roku

D1 - dla nieruchomości zamieszkałych (przez mieszkańców) oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, wykorzystywane jedynie przez część roku

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi D2 - dla nieruchomości niezamieszkałych (na których prowadzona jest wszelkiego rodzaju działalność publiczna, handlowa, usługowa itp.)

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi D3 - dla nieruchomości zabudowanej budynkiem wielolokalowym ( wspólnoty mieszkaniowe)

Załącznik ,,O"do deklaracji D3 - dla nieruchomości zabudowanej budynkiem wielolokalowym (wspólnoty mieszkaniowe)

03.01.2022