Narodowy Spis Powszechnych - ostatnie dni na obowiązkowy spis

W tym tygodniu od poniedziałku do soboty (od 6 do 11.09) w godz. 8:00-18:00 możesz się spisać na infolinii 22 279 99 99 (opłata zgodna z taryfą operatora). W niedzielę (12.09) infolinia będzie nieczynna. #SpisPowszechny trwa do 30 września br., a więc czasu na spisanie się pozostaje coraz mniej. Nie odkładaj spisu na ostatnią chwilę.
Możesz się spisać również:
2. w Urzędzie Gminy na specjalnym spisowym stanowisku komputerowym
3. w mobilnym punkcie spisowym, o działaniu którego informują lokalne media
Jeżeli nie skorzystasz z żadnej z tych możliwości skontaktuje się z Tobą rachmistrz. Przekazania danych rachmistrzowi nie możesz odmówić.

Spisz się, w spisie #LiczySięKażdy!