Zapraszamy do zapisów do żłobka publicznego w Bożkowie - są jeszcze wolne miejsca

Szanowni Państwo, Szanowni Rodzice,

informujemy, że  Żłobek Publiczny w Bożkowie dysponuje jeszcze wolnymi miejscami, dlatego zapraszamy do nas Rodziców, którzy poszukują profesjonalnej opieki nad swoimi dziećmi. Nasz Żłobek rozpoczął działalność 2 października 2023 roku.

Ideą naszej placówki jest wspomożenie Państwa w trudnej i odpowiedzialnej - ale najpiękniejszej z ról – roli rodzica. Chcielibyśmy odciążyć Państwa od codziennych obowiązków a jednocześnie umożliwić pełny rozwój zawodowy. Mają więc Państwo możliwość oddania swoich pociech pod opiekę wykwalifikowanej kadry, która zapewni im nie tylko właściwą pielęgnację ale także wszechstronny rozwój poprzez prowadzenie zajęć zabawowych z uwzględnieniem najnowocześniejszych metod edukacji najmłodszych. Opiekunowie w naszym żłobku posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi do lat trzech, które wykorzystają również udzielając Państwu pomocy w procesie wychowawczym.

Niebagatelnym jest też, że tworząc żłobek dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić maluchom bezpieczne i inspirujące wnętrze. Dzieci mają do dyspozycji piękne i kolorowe wyposażenie oraz różnorodne zabawki posiadające wymagane atesty i certyfikaty. Zachęcam Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej gmina.nowaruda.plgdzie w zakładce Oświata odnajdziecie Państwo liczne fotografie całego obiektu.

Żłobek jako instytucja publiczna będzie do Państwa dyspozycji, co oznacza, że czas pracy zostanie ustalony w sposób uwzględniający Państwa potrzeby w zakresie opieki nad dzieckiem.

Opłaty za pobyt dziecka i wyżywienie zostały określone optymalnie – za każdą rozpoczętą godzinę opieki  2,52 zł (od stycznia zmieni się kwota wraz ze zmianą wynagrodzenia minimalnego za pracę), a za całodzienne wyżywienie maksymalnie 12 zł dziennie.

Zapraszam Państwa do zapisania Waszej pociechy do naszego żłobka. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy dzwonić pod nr tel. 74 871 42 09 lub 575 742 702. Chętnie i wyczerpująco odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Karty zapisu dziecka wraz z niezbędnymi dokumentami należy składać w Sekretariacie Przedszkola Samorządowego w Bożkowie w godzinach pracy przedszkola. Wymagane dokumenty do wglądu w oryginale, określone w karcie zgłoszenia, należy przedłożyć przy zawieraniu umowy o świadczenie usług.

Beata Październiak

Dyrektor Żłobka Publicznego w Bożkowie

Dokumenty:

Karta zapisu dziecka.doc

Karta zapisu dziecka.pdf

Uchwała Nr 448 z dnia 27 września 2023 r. w sprawie ustalenia maksymalnej wysokości opłaty za wyżywienie i opłaty za pobyt dziecka w Żłobku Publicznym w Bożkowie

Uchwała Nr 424 z dnia 28 czerwca 2023 r. w sprawie utworzenia Żłobka Publicznego w Bożkowie oraz nadania mu Statutu

Uchwała Nr 439 z dnia 30 sierpnia 2023 r. zmieniająca uchwałę nr 424/LX/23 w sprawie utworzenia Żłobka Publicznego w Bożkowie oraz nadania mu Statutu