Artykuły spożywcze dla 200 potrzebujących rodzin

Dwieście rodzin z terenu Gminy Nowa Ruda otrzymuje duże paczki żywnościowe.

Pracownicy GOPS przywieźli na teren gminy zestawy artykułów dla 200 rodzin, które zostały złożone tymczasowo w Klubie Seniora w Jugowie. Wydawanie żywności już trwa. Pracownicy GOPS zajmują się rozdysponowaniem produktów osobom potrzebującym. To nie pierwsza i nie ostatnia taka akcja w Gminie Nowa Ruda.

Artykuły spożywcze, tj. mleko, cukier, makarony, konserwy, czy olej, przekazuje potrzebującym Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Akcja odbywa się w ramach porozumienia z Caritas Diecezji Świdnickiej.

Kierownik i pracownicy GOPS wydają artykuły spożywcze potrzebującym

Wójt Adrianna Mierzejewska dziękuje kierowniczce GOPS Agnieszce Sikorze i pracownikom GOPS za zaangażowanie w ważną dla wielu rodzin akcję.