Najlepsza palma w województwie

Jesteśmy dumni z Koła Gospodyń Wiejskich w Jugowie, które w sobotę, 24 marca podczas Prezentacji Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych we Wrocławiu zdobyły najwyższą nagrodę za najpiękniejszą w całym województwie dolnośląskim, tworzoną w tradycyjny sposób palmę wielkanocną!

W tym samym miejscu Gminę Nowa Ruda i Powiat Kłodzki godnie reprezentowały także panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Dzikowcu, które również przygotowały piękny stół wielkanocny.

Paniom i Panom z KGW Jugów i KGW Dzikowiec serdecznie gratulujemy!

28.03.2018