Awans zawodników UKS II Ludwikowice do IV ligi

W sobotę, 8 kwietnia drużyna UKS II Ludwikowice w składzie: Sławomir Brodacki, Henryk Kozaczka, Daniel Zieliński, Andrzej Tyrka, pewnie pokonała BSTS III Bystrzyca Kłodzka 10–5  w rozgrywkach V Ligi Tenisa Stołowego. Dzięki tej wygranej drużyna przed ostatnią kolejką zapewniła sobie awans do IV ligi. Ostatni mecz zawodnicy rozegrają w dniu 22 kwietnia na sali sportowej w CKGNR w Ludwikowicach Kł.

Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Udział drużyny w rozgrywkach możliwy jest dzięki dotacji z budżetu Gminy Nowa Ruda. (OSS)

Więcej informacji na stronie: www.dozts.pl