Otwarte mistrzostwa Gminy Nowa Ruda w tenisie stołowym 6 maja

OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY NOWA RUDA W TENISIE STOŁOWYM
                                     KOBIET I MĘŻCZYZN LUDWIKOWICE KŁODZKIE 06.05.2017.

CELE I ZADANIA:

-popularyzacja tenisa stołowego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

-wyłonienie najlepszych zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych.

-uaktywnienie życia sportowego w Gminie Nowa Ruda.

TERMIN I MIEJSCE:

-zawody odbędą się 06.05.2017 r. o godz. 10:00 w Sali sportowej Centrum Kultury Gminy
 Nowa Ruda w Ludwikowicach Kł. przy ul. Fabrycznej 2.

ORGANIZATOR:

-Uczniowski Klub Sportowy Ludwikowice.

-Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda.

UCZESTNICTWO:

-w zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni posiadający aktualne badania lekarskie, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, odpowiedni strój sportowy oraz dowód osobisty lub legitymację szkolną.

ZGŁOSZENIA:

-zgłoszenia imiennie należy przekazać do Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda telefonicznie
74-872-84 lub 662 169 376, albo przesłać na adres e-mail: ckultury@gmail.com do dnia
 04.05.2017 roku do godz. 15:00.

SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW:

-turniej zostanie przeprowadzony zgodnie z przepisami PZTS systemem pucharowym. Przy
 mniejszej ilości zawodników system może zostać zmieniony na korzystniejszy. Turniej zostanie przeprowadzony w n/w kat. wiekowych:

-rocznik 2003 i młodsi – młodzicy i młodziczki – godz. 10:00

-rocznik 2002 do 1999 – juniorzy i juniorki – godz. 10:30

-rocznik 1998 i starsi – seniorzy i seniorki godz. 11:30

-rocznik 1965 i starsi – mastersi – godz. 11:30

NAGRODY:

-za zajęcie 1 – 3 w poszczególnych kat. wiekowych kobiet i mężczyzn zawodnicy
 otrzymują puchary.

SPRAWY FINANSOWE:

-koszty organizacyjne pokrywają organizatorzy.

-dojazd uczestników na koszt własny.

UWAGI KOŃCOWE:

-zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZTS. W sprawach nieujętych w
regulaminie decydować będzie Sędzia Główny zawodów.

-kat.wiekowe odbywać się będą przy zgłoszeniu min. 3 zawodników.

-prowadzona będzie punktacja wg wzoru: 1 m. tyle punktów, ilu zawodników startowało w
 kat. wiekowej. Za każde kolejne miejsce jeden punkt mniej.

-suma zdobytych punktów zaliczana będzie do klasyfikacji wsi i szkół .

Sędzia Główny Henryk Kozaczka