Wyniki naboru w ramach projektu : „Wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie wybranych gmin Aglomeracji Wałbrzyskiej”

Informujemy, że na stronie Gmina Nowa Ruda – Wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła (wymianakotlow.pl)  dostępne są wyniki naboru w ramach projektu : „Wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie wybranych gmin Aglomeracji Wałbrzyskiej”.

Wnioskodawcy, których wnioski uzyskały rekomendację do dofinansowania, otrzymają w najbliższym czasie (zgodnie z wybraną formą korespondencji) pisemną informację z wykazem dokumentów jakie należy przedłożyć celem podpisania umowy o dofinansowanie.

08.03.2021