Ograniczenie przyjęć interesantów w Urzędzie Gminy Nowa Ruda

Wójt Gminy Nowa Ruda informuje, że od dnia 12 kwietnia 2021 roku kasa Urzędu Gminy Nowa Ruda będzie CZYNNA w godzinach 8.00 - 13.00

Od 15 marca 2021 r. z uwagi na rosnącą liczbę zachorowań na SarsCov2 wśród pracowników Urzędu Gminy, w trosce o bezpieczeństwo obywateli, Wójt Gminy Nowa Ruda w celu zapewnienia ciągłości w działalności Urzędu podjęła decyzję o czasowym zamknięciu urzędu dla interesantów z zewnątrz.

W sprawach bieżących prosimy o kontakt  - tel. 74 872 09 00 - sekretariat Urzędu Gminy Nowa Ruda, 74 872 09 01 - Biuro Obsługi Klienta lub sekretariat@gmina.nowaruda.pl.

W przypadkach pilnych i wymagających kontaktu osobistego zapraszamy do BOK ul. Niepodległości 4 (budynek w głębi podwórza, w którym mieści się kasa).

Osoby zainteresowane będą przyjmowane pojedynczo.

Prosimy o wyrozumiałość.

* * *

Ograniczenie przyjęć interesantów dotyczy także Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Załatwianie spraw pod numerem telefonu 74 872 45 72.

* * *

Od 15 marca 2021 r. zawiesza się pełnienie dyżuru pracownika ZUS w siedzibie Urzędu Gminy Nowa Ruda.
W sytuacjach pilnych i wymagających osobistego kontaktu można udać się do placówki ZUS w Kłodzku Plac Chrobrego 21 lub dzwonić pod numery 74 649 75 10 albo 22 560 16 00.