Podziękowania dla przedstawicieli organizacji pozarządowych

W dniu 26 maja 2021 podczas sesji Rady Gminy Nowa Ruda zostało przedstawione  sprawozdanie z realizacji Programu Współpracy Gminy Nowa Ruda z organizacjami pozarządowymi za 2020 rok, była to świetna okazja do złożenia podziękowań dla przedstawicieli organizacji pozarządowych za współpracę w tym trudnym dla nas wszystkich okresie pandemii.

Podziękowania otrzymali:  Anna Ścięgaj - Stowarzyszenie Inicjatywa Lokalna na Rzecz Rozwoju,   Marzena Sarysz - Stowarzyszenie Przyjaciół Jugowa,

Honorowy tytuł Przyjaciela Sportu otrzymali: Gabriela Buczek – Dyrektor Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda, Elżbieta i Robert Sypień-  LZS Kalenica Jugów, Adam Chorągwicki- trener ds. filii WKS Śląsk, Daniel Zieliński- Uczniowski Klub Sportowy Ludwikowice, Rafał Łacny- Sweam Team Nowa Ruda, Mariusz Jastrzębski- koordynator ds. filii WKS Śląsk.

Ponadto Honorowy Tytuł „Mecenas Sportu” otrzymał Pan Dariusz Tietz - Spedycja „PAWBUD” Sp. z.o.o. za wkład finansowy włożony w rozwój sportu w Gminie Nowa Ruda.