Godziny pracy w okresie świątecznym

24 grudnia
- Urząd Gminy Nowa Ruda nieczynny

27 grudnia - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej nieczynny

30 grudnia oraz każdy kolejny pracujący czwartek - dyżury pracownika ZUS
w budynku urzędu gminy, Niepodległości 2 w godz. 9.00-11.00 i 11.30-14.00

w każdą pracującą środę - dyżur telefoniczny ZUS,
tel,. 74 649 75 10 w godz. 9.00-14.00

31 grudnia - kasa Urzędu Gminy Nowa Ruda do godz. 11tej,
obsługa mieszkańców do godz. 13tej

6 (święto) i 7 stycznia (piątek) - Urząd Gminy Nowa Ruda i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej nieczynne

Przypominamy, że poza godzinami pracy, pisma do Urzędu Gminy można  zostawiać w skrzynce przy drzwiach do budynku A, ul. Niepodległości 2.

W godzinach pracy Urzędu Gminy, można zostawiać pisma do ZUS w skrzynce znajdującej się w holu budynku A, ul. Niepodległości 2.