Otwarcie świetlicy w Sołectwie Koszyn

26 maja 2023 r. w imieniu Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianny Mierzejewskiej nowo powstałą świetlicę w Sołectwie Koszyn otworzyła Zastępca Wójt Anna Zawiślak.

Inwestorem była Gmina Nowa Ruda  przy wsparciu ze środków rządowych (550 tys. zł) #PolskiŁad. Gmina Nowa Ruda dofinansowała wyposażenie kuchni, fartuszki i kijki nordic walking.

Gospodarzem świetlicy zostało Sołectwo Koszyn z sołtys Agnieszka Ożóg, radą sołecką i mieszkańcami.

Organizatorem wydarzenia była Gmina Nowa Ruda i Sołectwo Koszyn. Smaczne przekąski przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich Kulturalni w Ludwikowicach Kłodzkich. Mamy otrzymały prezenty, a dzieci bawiły się na dmuchańcu Sala Zabaw Bajkolandia.

Swoją obecnością zaszczycili nas: senator Aleksander Szwed, Justyna Zawiślak reprezentująca posła Marcina Gwoździa i radny wojewódzki Jerzy Dec.

Obecni byli także radni gminni Magdalena Tomkiewicz i Zbigniew Wacławik, przedstawicielki kół gospodyń wiejskich, mieszkańcy całego Bożkowa, OSP Bożków.

Zdjęcia z otwarcia na stronie: Gmina Nowa Ruda - Otwarcie świetlicy w Sołectwo Koszyn 26 maja... | Facebook