Załatwisz sprawę ZUS w Urzędzie Gminy

Od poniedziałku, 8 lutego mieszkańcy mogą załatwiać sprawy związane z ZUS w Urzędzie Gminy Nowa Ruda.

Porozumienie Beaty Dyko, dyrektor oddziału ZUS w Wałbrzychu i Adrianny Mierzejewskiej, Wójt Gminy Nowa Ruda, jest efektem wyjścia naprzeciw potrzebom mieszkańców. Przez długi czas mieszkańcy nie mieli bowiem dostępu do punktu ZUS na terenie gminy, a nawet miasta.

W budynku, do którego przeniosła się część urzędu Gminy Nowa Ruda, przy Niepodległości 2, na parterze, dostępna jest codziennie skrzynka na korespondencję, a co najważniejsze, w każdy poniedziałek od godziny 8.00 do 14.00, w tym miejscu dyżur będzie pełnił pracownik ZUS.